Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin

  • 60 m²

Om van uw vakantie in Parijs te genieten, verblijf in Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin Parijs, gelegen op 25 minuten loopafstand van het Dalí Museum Parijs en binnen 3 km van de Arc de Triomphe. Dit appartement van 60 m² biedt een ijsbaan, perfect voor gasten die graag actief blijven.

De accommodatie heeft uitzicht over de stad. Het appartement biedt 2 slaapkamers voor maximaal 4 gasten. Bij Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin zijn een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger in de badkamer.

Geniet van een complete keuken in dit appartement met een waterkoker, een koelkast en keukengerei voor uw gemak.

Dit 2-badkamer appartement ligt in de onmiddellijke nabijheid van het Musée Grévin en bevindt zich in de 2e Arrondissement wijk van de stad. Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin ligt op 500 meter verwijderd van Folies Bergère, momenten van Richelieu-Drouot metrostation. Deze accommodatie bevindt zich op 20 minuten lopen van het Place de la République. Het treinstation Auber ligt op een klein stukje lopen van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin Parijs
Charming Apartment 1 Bedroom 4 Persons - Opera Bourse
Mobiele prijsaanbieding

Charming Apartment 1 Bedroom 4 Persons - Opera Bourse

9.2
Schitterend 30 beoordelingen
108 m van de accommodatie
USD 457 USD 411
per nacht
L'Appartement Du Duc De Choiseul - Coeur Opera
Mobiele prijsaanbieding

L'Appartement Du Duc De Choiseul - Coeur Opera

9.0
Schitterend 60 beoordelingen
191 m van de accommodatie
Studio Au Centre De Paris - Musee Grevin - II
Mobiele prijsaanbieding

Studio Au Centre De Paris - Musee Grevin - II

8.5
Fantastisch 7 beoordelingen
201 m van de accommodatie
USD 101 USD 91
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7510216060261
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin te vinden?
      Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin is in de 2e Arrondissement wijk van de stad gesitueerd, binnen 3 km van de Eiffeltoren.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin?
      Populaire plekken in de buurt van Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin zijn onder andere de Avenue des Champs-Élysées, de Eiffeltoren, het Panthéon.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Bouillon Chartier en Hard Rock Cafe restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin?
      Bij Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin vinden gasten een complete keuken met een oven en een vaatwasser.
    • Biedt Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin een mooi uitzicht?
      Ramen van Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Harmony Collection I 2Br Suite 4P Opera Grevin Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten